Разработано с JooMix.

   Кожна людина у своєму житті завжди радіє чомусь світлому та веселому. Щоденно кожен із нас чекає на гарні новини, на отримання подарунків, а саме у такий день, як 19 грудня - подарунків як духовних так і матеріальних. І без перебільшення можна говорити про те, що в цей день не тільки дітлахи, але й дорослі очікують на диво. Бо цей день – це Свято Святого Миколая.

   Ото ж саме 19 грудня Святий Миколай завітав і до нашого храму мистецтва. Цей спільний захід, який було проведено у стінах театру, був організований парафією Храму Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ, колективом Ніжинського академічного українського драматичного театру ім. М.М. Коцюбинського, та школи мистецтв при Ніжинському коледжі культури і мистецтв імені М.Заньковецької . Щоби привітання дітей та дорослих це дійство очолив Владика Євстратій, Архієпископ Чернігівський і Ніжинський ПЦУ. А також до привітань долучилися і керівники міста на чолі з міським головою Ніжина п.А.Лінником.

   Концертна програма була насиченою та цікавою. Найталановитіші діти міста розважали гостей вокальними, хореографічними та акторськими здібностям, випромінюючи зі сцени світло своїх сердець, щиру віру у силу всіх святих та безмежну любов... любов до батьків, любов до рідної країни, і до кожного, хто в ній живе ну і звичайно ж до цього чарівного зимового свята. В цей чудовий день жодна дитина не отримала різочку, а додому із театру всі повертались із повними кишенями цукерок і солодким настроєм.

 

Спеціаліст відділу Ніжинського академічного українського
драматичного театру ім. М.Коцюбинського по зв’язкам із громадськістю

Тетяна Година