Разработано с JooMix.

  5 грудня 2019 року Ніжинський академічний український драматичний театр імені Михайла Коцюбинського був запрошений на одноденні гастролі в Бердичів. Містечко старовинне і цікаве своєю культурою та історією. Місто чотирьох культур – так іноді його ще називають, адже в цьому місті мирно співіснують українська, єврейська, польська та російська культури, що й наповнює його особливим колоритом.

  У січні 2018 року місто почало новий етап культурного розвитку – після більш ніж півстолітнього забуття, було відроджено Бердичівський музично-драматичний театр на Європейській. Зі слів місцевих жителів, варто лише ступити на Європейську вулицю і ви неодмінно відчуєте, що те саме місце, у якому панують Талія з Мельпоменою, зовсім поруч – ноги самі приведуть вас до будинку під номером 21. Саме тут бердичівляни гостинно зустріли акторів-ніжинців, щоби разом із героями музичної комедії «Літаючі жінки», за твором французького драматурга Марка Камолетті «Боїнг-Боїнг», поринути в заплутану історію кохання паризького ловеласа з трьома чарівними стюардесами. Наречені літають по світу, а молодий донжуан пише власний «розклад кохання». Неочікуваний збій ідеального плану призводить до низки комічних ситуацій.

 

Відгуки глядачів:

«Завдяки прекрасній грі акторів на сцені панувала неповторна атмосфера легкості в обрамленні тонкого почуття гумору. Отримав безліч позитивних емоцій. Приїздіть до нас іще».

 Олександр Сокол

 

«Вистава весела, цікава, динамічна. Завдяки акторам комедія була наповнена справжнім французьким шармом! А балет був прекрасним доповненням до виступу. Від вечора залишилися тільки приємні емоції».

Анастасія

 

«Мені дуже сподобалась комедія. І я бачу, що не тільки мені – лише  погляньте, які усміхнені та задоволені виходять із зали люди! А взагалі – прекрасна постановка, чудова гра кожного актора».

Валентина Ходос

 

«Велика подяка акторам за приємно проведений час. Мені усе дуже сподобалося».

Юлія Свириденко

 

«Вистава просто супер. Вдячні акторам за подарований прекрасний вечір. А коли заспівав Мільйонер були дуже приємно вражені чудовими вокальними даними актора».

Владислав та Оксана