Разработано с JooMix.

   Дитяча музична вистава на 1 дію В.Орлова (Інсценізація М.Кожокиної та А.Градовської) гастролює до Бахмачу 14 травня 2014 р. Наступного дня – 15 травня з цією ж казкою наш театр вирушає до Бобровиці.

   Усім добре відома казочка про Курочку Рябу, але якщо чарівне яєчко перенести в дикий світ звірів: хитрої Лисички-сестрички та Вовчика-братика – та в світ сучасних проблем – то отримаємо зовсім іншу, гостро проблемну й у той же час повчальну й пізнавальну казку про справжнього й найкращого татуся. Виявляється діти можуть розтопити серце навіть вовкові, бо любов і доброта – найбільша з чеснот людини, а ті хто завжди лиш в погоні за славою та багатством втрачають красу душі, адже не все в житті йде так, як ми хочемо, і власні афери часто встають проти нас. Автор в алегоричній формі висміює вади тих людей, які лише вдають з себе «батьків». Казка повчає любити й цінувати сім’ю, яка є святинею.

 Мінімум декорацій, майстерна гра акторів, злободенні проблеми та цікаві повороти сюжету, комічні моменти та яскраві костюми – усе це робить казку «Найкращий у світі тато» цікавою як дітям, так і дорослим.

Зробіть своїм малюкам свято, відвідайте нашу виставу у своєму місті.

Інформація за тел. +38 04631-251-43, +38 04631-251-55

 

Остапенко Олена – керівник
літературно-драматургічної частини театру