Разработано с JooMix.

Щоденник «XV-го Міжнародного театрального фестивалю жіночої творчості імені Марії Заньковецької»

 

 

Відгуки глядачів:

«Ми не пропускаємо жодного фестивалю. Зазвичай відвідуємо три вистави. Білоруси завжди подобаються! Чекаємо від вистави позитиву, гарного настрою. Від фестивалю ми в захваті! Щороку намагаємося в перший же день взяти квитки, бо це завжди дефіцит. Дай бог, щоб і надалі так продовжувалося!»

 Сергій Полєєв

«Дуже вдячні організаторам фестивалю за те, що він відбувається щороку і завжди вистачає фінансування! Прекрасно, що фестиваль проходить саме у Ніжині! Це викликає живий інтерес і завжди багато глядачів»

Ірина Набок

 

«Зараз життя таке швидке, що інколи ми не встигаємо у своєму культурному розвитку. Тому хочеться частіше бувати на таких фестивалях. Тим більше приїздять театри з інших країн! Хочеться поспілкуватися, побачити щось нове, оцінити... Ми з Носівки. Квитки купували заздалегідь і не на одну виставу. Тому будемо приїздити не один раз!»

Лідія Верба

 

«Це перша моя вистава на цьому фестивалі. Дуже сподобалася! Піднята досить серйозна життєва тема відносин між матір'ю і дочкою, між дочкою і чоловіками. Взяло за душу! Молодці! Бажаю театру розвиватися, приїжджати до Ніжина частіше з новими виставами. Є і нам що показати!»

Катерина Лінник

 

«Це перша вистава у нас. Драма. Дуже професійно, майстерно зіграна акторами. Ми вражені. Браво акторам і режисеру!»

«Ми завжди ходимо на фестиваль, чекаємо його весь рік. Постановкою вистави Гомельського театру вражені. Дуже сильні емоції викликає! Браво режисеру, браво акторам! Бажаємо процвітання театру, майстерності (хоча її і так вистачає!) і гарних спонсорів, щоб частіше до нас приїжджали. А організаторам фестивалю бажаємо натхнення і терпіння!»

Наталія Семеряко і Оксана Охонько

 

 

«Дуже цікава психологічна драма! Нам сподобалася гра акторів! Дія відбувається в одному місці і тільки двоє головних акторів витягують таку нелегку виставу своєю грою. Це була важка драматична гра! Побажаємо театру розвитку і частіше приїжджати до нас!»

«Велика вдячність організаторам! Більше таких заходів! Ми завтра прийдемо ще!»

Юрій і Альона Хоменко

 

Фото