Разработано с JooMix.

Щоденник «XV-го Міжнародного театрального фестивалю жіночої творчості імені Марії Заньковецької»

 

 

 

Відгуки глядачів:

 

«Я як жінка-режисер звичайно хотіла потрапити на фестиваль саме жіночої творчості. У нас головні героїні - жінки, український драматург Винниченко. Це підходить фестивалю... «Нормальна ненормальність» за п'єсою «Закон» Володимира Винниченка дублює лінію головної героїні, її відношення до проблеми і показує, до чого може дійти жінка в ім'я кохання, одержима зберегти свого чоловіка поруч з собою. Акторам хочу побажати гарного контакту з глядачами, щоб серця акторів і глядачів билися в унісон!»

Ганна Кобець

 

 

"Усi знали Винниченка як полiтичного дiяча i менше знали як письменника... Дуже добре, що вистава така психологiчна i сучасна. Бо кохання вiчне i такi життєвi ситуацiї вiчнi. Життя не завжди комедiя, частiше трагедiя, драма. Антураж, мода змiнюються, а сердечнi почуття залишаються. Менi подобається! Атмосфера театру настроює на iнший лад, частково поринаєш у новий свiт i забуваєш побутовi негаразди"

Володимир Гiльчук

 

"Цей театр бачу вперше. Дуже сподобалося! Особливо головна героїня! Вважаю, що вона має бути однiєю з претенденток на переможницю у цьому фестивалi. Я пiд враженням!"

Оксана Мелашенко

 

"Чудова вистава, гарна режисура, прекраснi костюми! Усе на високому професiйному рiвнi. Я бачила дуже багато вистав у Києвi, Харковi. Вважаю, що це одна з кращих вистав, яку менi доводилося бачити у цiй залi"

Валерiя Буряк

 

 

"Вiдвiдую театр втретє. Усi вистави, де грали актори Нiжинського театру, сподобалися. Ми з Носівки. Сьогоднi приїхали на виставу Сумського театру. Враження позитивнi. Дуже подобається природня гра акторiв! I надалi в планах частiше вiдвiдувати театр!"

Наталія Михайлівна

Фото