Разработано с JooMix.

Щоденник «XV-го Міжнародного театрального фестивалю жіночої творчості імені Марії Заньковецької»

 

 

 

Відгуки глядачів:

«У цьому році на фестивалі ми вчетверте. Вважаю цю виставу найцікавішою! Подобається кульмінація, цікавий розвиток подій, інтрига! Дуже сподобалося! Відчувається гра акторів, їх рівень! Бажаємо подальших їм успіхів! Нашому театру – процвітання!»

Валентина і Володимир Щітка

 

«Вистава дуже сподобалася! Трохи незвична, неоднозначна тема. Початок вистави складний. Але актори грали з такою відданістю, захоплюючою щирістю, що ставало усе цікавіше! Нам сподобалося! Хочемо приїхати завтра!»

Тетяна Піскун

 

«Вистава дуже сподобалася! Підняті важливі у житті теми: дружби, кохання, підтримки. Було над чим замислитися! Це викликало великі емоції! Гра дуже гарна!»

Марина Давиденко

 

 «Велика вдячність за гру! Актори молодці, грали чудово! Успіхів їм, творчого натхнення!»

Ольга Мовчан

 

«Фестиваль скоро закінчується, трохи сумно… Але це сповна врівноважують ті емоції, які я отримувала  під час перегляду вистав! По-спавжньому насолоджувалася! Це різнопланові роботи, нові театри (думаю, обов'язково приїдуть до нас знову, бо як хлібосільно їх зустрічали, який щирий наш ніжинський глядач!), нові обличчя авторських складів! Фестиваль – то справжня Ніжинська театральна традиція! Нехай він живе!»

Оксана Підгайна

 

 Фото