Разработано с JooMix.

 

 «Чарівне перо»

(дитяча музична казка на одну дію)

  Любі друзі, чи вірите ви в існування чарівного казкового світу? Чи не розучилися Ви мріяти і вірити в добро та дива?

 Розуміємо, розуміємо, ви вже навіть не усвідомлюєте свого життя без сучасних ґаджетів та інтернету і, можливо, дехто навіть думає, що вони можуть замінити справжню дружбу та диво казки.

 Тому колектив театру і пропонує до вашої уваги історію, яка трапилася з нашою героїнею, Іванкою, вона теж зовсім не вірила в казки, доки завдяки Чарівнику сама випадково не опинилась у дивовижній країні казок. Цей фантастичний світ виявився надзвичайно цікавим. Та, на жаль, ця неймовірна країна опинилася в біді і може зникнути, адже пропало чарівне перо, котрим пишуть казочки. Щоб диво казки жило і надалі, його неодмінно потрібно знайти.

 У нашій виставі юну героїню та її друзів захопить вир неймовірних та небезпечних пригод, і ми будемо спостерігати, чи зможе справжня дружба, кмітливість та віра в добро призвести до щасливої розв’язки.

   Запрошуємо вас, наші юні друзі, та ваших батьків до нашого театру, щоб разом із героями «Чарівного пера» опинитися в дивовижному казковому світі та відчути, що справжні емоції та пригоди можуть бути такими ж захопливими, як і віртуальний світ.