Разработано с JooMix.

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я
про «Попечительську раду театру»

Для сприяння ефективного функціонування та розвитку нашого театру шляхом залучення додаткових джерел позабюджетного фінансування, зміцнення зв’язків з іншими організаціями різних форм власності, подальшої пропаганди театрального мистецтва серед населення, створення позитивного іміджу колективу Ніжинського академічного українського драматичного театру імені М.Коцюбинського в Україні та поза її межами, формування демократичного світогляду та патріотизму громадян держави – Україна, у лютому 2016р. було створено ПОПЕЧИТЕЛЬСЬКУ РАДУ ТЕАТРУ.

Станом на 27 жовтня 2019р. до її складу входять:

      - Альона Камачева, приватний підприємець, директор ресторану «Глорія»; (Детальніше тут)

      - Юрій Хоменко, секретар Нiжинськоï мiськоï ради; (Детальніше тут)

    - Наталія Копиця, президент благодійного фонду «Копиця», депутат Чернiгiвськоï обласноï ради;

      - Анатолій Ворона, голова правління ВАТ «Ніжинський дослідно-механічний завод»;

      - Ірина Онокало, депутат Ніжинської міської ради;

      - Валентин Андрієць, ТОВ фірма "ЛАКС"


- Алла Соколенко, народна артистка України, заступник генерального директора-художнього керівника з творчих питань Ніжинського академічного українського драматичного театру ім. М.М.Коцюбинського;
- Юрій Муквич, заслужений працівник культури України, генеральний директор-художній керівник Ніжинського академічного українського драматичного театру ім.М.М.Коцюбинського.

Згідно Протоколу №1 від 26.02.2016р. засідання попечительської ради театру голової ради було обрано Альону Борисівну Камачеву.

Запрошуємо бізнес-еліту міста та області долучитися до цього гарного починання та подавати заявки для вступу до Попечительської ради театру.

Із змістом «Положення про Попечительську раду театру» можна ознайомитися на сайті нашого театру у розділі «Попечительська рада театру» та за ел.адресою театру : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Чекаємо на Ваші листи, дзвінки та пропозиції за тел./факс : +38-04631 – 2-51-43


Адміністрація театру

  

ПОЛОЖЕННЯ
про «Попечительську раду Ніжинського академічного українського драматичного театру імені М.М.Коцюбинського»