Разработано с JooMix.

      19.11.2011 року в місті Ніжині в приміщенні Будинку культури відбувся Перший обласний фестиваль «Танець – це життя 2011» зі спортивних та східних танців. Організатором заходу є Ніжинська міська громадська організація фітнес клуб «Позитив» за підтримки відділу з питань фізичної культури та спорту Ніжинського міськвиконкому.

     У програмі фестивалю було 6 номінацій: «Єгипетська хореографія», «Діти від 4 років», «Національні танці», «Спортивні танці», «Трайбл», «Танці з предметами».

     У програмі фестивалю прийняли участь танцювальні колективи з міст Прилук (ансамбль східного танцю «Маріам» – керівник Штепа Тетяна) та з Чернігова (денсстудія «Арт-Ерос» – керівник Корольова Олена; студія східного танцю «Наджа» – керівники Чхаідзе Наталія та Захаренко Наталія; школа східного танцю «Джаміля» – керівник Бориско Галина; школа екзотичного танцю «Аіда» – керівник Гришак Катерина).

Місто Ніжин представляли два танцювальних колективи під керівництвом Галини Арвахі: танцювальний колектив східного танцю «Позитив» та студія гармонійного розвитку «Позитивчик».

   У Першому обласному фестивалі «Танець – це життя 2011» зі спортивних та східних танців брали участь колективи міста Ніжина, зокрема спортивний клуб «Тризуб», школа карате-до, які презентували свій досвід роботи з цього напрямку.

  Концертна програма фестивалю пройшла на високому рівні. Всі глядачі отримали масу задоволення від перегляду конкурсних номерів.

 

  У номінаціях «Єгипетська хореографія», «Трайбл», «Танці з предметами» переможцем став ФК „Позитив”. В номінації «Спортивні танці» переможцем стала денсстудія «Арт-Ерос». В номінації «Діти від 4 років» - студія гармонійного розвитку «Позитивчик». В номінації «Національні танці» перемогла студія східного танцю «Наджа».

  Усі переможці були нагороджені кубками та сувенірними тарілками відділу з питань фізичної культури та спорту.

  Ніжинська міська громадська організація фітнес клуб «Позитив» має на меті щорічно проводити Обласний фестиваль в місті Ніжині з метою пропаганди здорового способу життя та ознайомлення громадськості з культурою Сходу.

Джерело: nizhynrada.org