Разработано с JooMix.

   Уже другий рік поспіль фітнес-клуб «Позитив» дарує жителям міста Ніжина незабутні концерти. Тож і 16 березня в міському Будинку культури відбулося феєричне дійство «У світі спорту й танцю», яке нікого з глядачів не залишило байдужим. Невичерпна фантазія організаторів концерту – президента фітнес-клубу Арвахі Галини та директора Ігнатушко Олесі – зробила, здавалося б, неможливе: в одній програмі об’єднала прекрасне й корисне – казковий танець і величний спорт.

   Розмаїття східних танців, виконаних учасниками концерту, вразило навіть присутніх у залі хореографів. А що говорити про пересічного глядача! Танець із крилами, аені, саіді, ягозалі, циганський танець – ось далеко не повний перелік танцювальної частини програми. Красиві й граційні рухи танцівниць, яскраві костюми, запальна музика – усе це створювало особливу атмосферу, яка неймовірним чином переносила людину в загадковий і таємничий світ Сходу.

   Танці у виконанні дітей студії гармонійного розвитку дівчаток «Позитивчик», яка функціонує вже два роки, виглядали особливо зворушливими. І хоча їхні рухи були, можливо, не такі пластичні й граційні, як у професійних танцівниць, проте композиції в їх виконанні мали винятковий магнетизм і чарівність.

   Вихованці студії гармонійного розвитку дівчаток «Позитивчик», незважаючи на досить короткий проміжок часу з моменту створення, гучно заявили про себе на ІІ та ІІІ Чернігівському фестивалях «Феєрія танцю», де посіли перші місця. А робота хореографа Арвахі Галини та інструкторів Гришиної Тетяни й Купцової Наталії була відзначена членами професійного журі.

   Цікавою та інтригуючою була фітнес-програма, розроблена на основі зумбо –популярного в аеробіці направлення, для якого характерне поєднання латиноамериканських, іспанських, африканських танцювальних мелодій та рухів з аеробікою. Легкі й точні рухи інструкторів та членів клубу тримали глядацьку аудиторію в приємній напрузі: чим іще здивує творча команда клубу? По завершенню фітнес-програми стало зрозуміло: заняття аеробікою здатні зробити фігуру будь-якої жінки привабливою, рухи – граційними, а психіку – стійкою.

   Концерт, подарований фітнес-клубом «Позитив», додав глядачам весняного тепла й піднесеного настрою! Безперечно, успіх концерту «У світі спорту й танцю» був неймовірним та приголомшливим, а овації глядачів – гучними й нескінченними. Тож побажаємо колективу фітнес-клубу «Позитив» творчого натхнення, професійного зросту та процвітання!

 

Дата публікації: 2012-03-20
Джерело: http://www.nizhynrada.org/index.php/news/id/242