Разработано с JooMix.

   02 травня 2016р., з нагоди світлого та радісного для всіх християн свята – Великодня, у другий день свята, яке ще називають «гаївками», у приміщенні Ніжинського академічного українського драматичного театру імені М.Коцюбинського відбувся тематичний концерт.

   Повну залу глядачів зібрав спільний творчий проект за участі колективу театру, Парафії Святої Покрови міста Ніжина УПЦ КП та учнів школи мистецтв при Ніжинському училищі культури і мистецтв імені Марії Заньковецької.

   На початку заходу з нагоди світлого свята Воскресіння Христового містян привітали Ніжинський міський голова Анатолій Лінник та настоятель Храму Святої Покрови, митрофорний протоієрей Михаїл Якубів, побажавши усім доброго здоров’я, святкового настрою і миру та спокою у державі.

   В рамках концерту талановиті вихованці школи мистецтв продемонстрували свої уміння та творчі досягнення, які втілились у оригінальних вокальних, хореографічних та інструментальних номерах на пасхальну тематику, подарувавши глядачам заряд позитивної енергії та відчуття справжнього свята.

 

   Ну а після концерту кожен із учасників (включаючи і дорослих), на згадку про цей концерт-гаївки, із рук священника отримав освячену пасочку

Ірина Панькевич –
керівник літературно-драматургічної частини театру