Разработано с JooMix.

   Ніжинський академічний український драматичний театр ім. М.М.Коцюбинського закінчив свій 81-й театральний сезон. 15 червня відбулося його урочисте закриття. Але театр ще продовжує працювати до літньої відпустки, актори ще зіграють кілька вистав та декілька казок для дітей, що відпочивають на «Шкільних майданчиках».

   Але головне - почалася активна підготовка до наступного театрального сезону. Повним ходом йдуть репетиції вистави «Втеча від реальності» Тетяни Іващенко, дитячих казок «Хиже зайча» та «Сумна весела казка», починається підготовка до Х-го Міжнародного театрального фестивалю жіночої творчості імені Марії Заньковецької та святкування ювілею патронеси фестивалю, планується постановка вистави «Нескорене серце Марії» за однойменною п’єсою І.Рябокляча, а також чекайте на нові цікаві прем'єри та театральні події в майбутньому сезоні.

   Відкриється новий театральний сезон як завжди восени. На сьогодні в театрі зібрана трупа, яка зможе вирішити будь-які постановочні завдання режисерів, до складу приєдналося багато нових молодих акторів. Саме тому завдання на майбутній сезон досить амбітні - гастролі, участь у фестивалях, нові постановки.