Разработано с JooMix.

 20 квітня у приміщенні Ніжинського академічноого українськоого драматичноого театру ім. М. Коцюбинського стартував відбірковий етап театрального Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «ART-UKRAINE» - 2017. До участі у фестивалі коллективом театру було подано вже відому ніжинському глядачеві виставу О.Огородника «Останній гречкосій». За перемогу у данному театральному конкурсі протягом 1,5 місяців змагатимуться 22 академічних професійних колективів з усих областей України. Нашу область представляє саме наш коллектив. Останній фестивальний показ вистав заплановано на 30 травня у місті Житомирі.

   Незвичайність фестивалю «ART-UKRAINE» полягає в тому, що переможців відбіркового туру визначають глядачі. Це дає можливість створити такий формат заходу, де глядачі будуть не просто відстороненими споглядачами подій, що відбуваються на сценічному майданчику, а ще й безпосередніми його учасниками та співтворцями. Така інтерактивність між поняттями «глядацька зала – сцена» розмиває грані уявної четвертої стіни у відносинах між творцями та глядачами, де останнім надається повне право виражати свої відчуття від побаченого за допомогою голосування без посередників та критиків. Адже театр відіграє надзвичайно важливу роль у системі формування людських цінностей, що дозволяє його розглядати не тільки як мистецьке середовище, а ще й як непересічне суспільне явище.

   Проект «ART-UKRAINE» своєю метою ставить відродження і популяризацію театрального мистецтва в Україні. Цей проект також значною мірою підтримує місцеві театральні колективи на всеукраїнському рівні. Тож побажаємо організаторам успіхів в цій нелегкій справі, учасникам - удачі, а нашому колективу - гідної оцінки його можливостей.

   Рохклад фестивалю та більше інформації ви можете дізнатися на сайті www.nu.org.ua

Керівник літературно-драматургічної частини
Ніжинського академічного українського
драматичного театру ім М.Коцюбинського
Анжела Данильчу
к