Разработано с JooMix.

Щоденник «XIV-го Міжнародного театрального фестивалю жіночої творчості імені Марії Заньковецької»

 

2 листопада 2018р.

7-й день фестивалю

 

Мозирський драматичний театр ім. І.Мележа


А.Курбський та М.Берк’є-Марин’є


«Любов, сім'я та третій зайвий»


(комедія на дві дії з антрактом)

 

Постановча група:

Режисер - постановник та музичне рішення - Юрій Вутто
Сценографія та костюми - Євгеній Борисовець
Балетмейстер - Наталія Каменчук

 

Дійові особи та виконавці:

Мішлін – Валентина Рослікова
Домінік – Євген Кузьменков
Клуд – Олександр Феськов
Людмила – Світлана Джелієва
Гість – Борис Олександрович – Юрій Шмак
Чоловік – Федір – Вадим Дубров
Злодій – Юрій Шмак

 

Мозирський драматичний театр ім. І.Мележа, що вже не вперше розважає ніжинських глядачів незвичним репертуаром, і цього року представив публіці несподівану комедію за двома творами різних авторів. В основу було покладено п’єсу «У жіночій білизні, або Лило як із відра» А. Курбського та комедію-детектив «Приємно споглядати» М. Берк’є-Марин’є.

Дві дії вистави оповідають нам про дві, на перший погляд, зовсім непов’язані життєві ситуації різних людей. Але точкою перетину стає любовний трикутник, який складає основу сюжету обох історій.

На публіку неабияке враження справив дотепний гумор, яскраві костюми, вдалі музичні рішення та нестандартна композиційна побудова вистави. З усмішками на обличчях присутні у залі виразили подяку білоруським акторам за приємно проведений вечір та нагадування про те, як важливо оберігати сімейні цінності, насамперед, від власних миттєвих поривань душі.

Після вистави директор Мозирського драматичного театру ім. І.Мележа Ситник Григорій Григорович від імені всього колективу привітав Ніжинський академічний український драматичний театр ім. М.М.Коцюбинського з 85-ю річницею і побажав натхнення, злагоди та миру акторам і всім мешканцям Ніжина.

 

Відгуки глядачів:

 

«Ми з чоловіком вже другий рік відвідуємо вистави Мозирського театру у Ніжині. Минулого року це теж була комедія, але більше насичена фольклорними елементами. У нас залишились дуже приємні враження і тоді, і сьогодні. Ми раді, що колектив з Білорусії бере участь у нашому театральному фестивалі імені Марії Заньковецької».

Орел Валентина

 

 

«Було досить непогано. Був відчутний професіоналізм акторів, але не можу у всьому погодитись із сюжетом. Мені здається, що не всі жінки такі, якими їх зображено у виставі».

 

Владислав Черненко

 

 

 «Вистава мені дуже сподобалась. Особливо друга дія, в ній було більше комічного, до того ж вразив несподіваний сюрприз із перевдяганням. Але виникає питання, чому тема зради у виставі стосується лише жінок, адже зраджують не тільки жінки. Загалом оцінюю виставу, як позитивну».

Деркач Світлана

 

«Друга дія розігріла публіку. Звичайно, що жінки набагато багатогранніші, ніж ті два типи, які були зображені у виставі. Але погоджусь, що зображені вони доволі комічно і це не могло не підняти настрій».

Вохненко Сергій

 

«Гарна комедія. Я просто плакала від сміху. І образи використані цікаві. Можна сказати, що вони збірні. Адже у кожній жінці є трошки пафосу, впевненості в собі, думок про те, що вона королева. Але, мені здається, що насправді більшість жінок все ж мають лише одного коханого чоловіка».

 

Понасенко Алла

 

Фото