Разработано с JooMix.

Щоденник «I-го Всеукраїнського театрального фестивалю малих форм «Майстерія»

 

29 березня 2019р.

3-й день фестивалю

 

Київський національний академічний театр оперети


Марсель Мітуа


«Акомпаніатор»


(монолог-сповідь на одну дію без антракту)

 

Дійові особи та виконавці:
АКОМПАНІАТОР - з. а. України Ася Середа-Голдун

 

   Продовжуючи мистецьке свято, 29-го березня ніжинську сцену відвідали актори Київського національного академічного театру оперети. Наші глядачі мали шанс у рідному містечку насолодитися переглядом моновистави «Акомпаніатор», у постановці відомого в Україні та за її межими режиссера, з.д.м. України Олександра Білозуба, який характеризує свою роботу як "експеримент з тим, чим живе театр. До того ж це - витончена французька драматургія, для якої характерна моноформа».

   Насичена комедійними елементами, сповнена тонкою іронією та сарказмом, п’єса торкається доволі серйозної теми - театру. На сцені відбувається сповідь акомпаніатора, який вперше може гучно заявити про своє існування перед публікою у світлі софітів. У невимушеній формі, професійно і майстерно з.а. України Ася Середа-Голдун переносить на сцену думки і переживання закулісного життя театрального мистецтва.

 

 

Відгуки глядачів:


 

«Вистава цікава. Доволі неочікуваний монолог про життя театральних діячів. Багато ситуацій, описаних у драмі дуже комічні і разом з тим трагічні. Потрібно більше цінувати діячів мистецтва».

Катерина Степанець

 

 

«Дуже душевна п’єса. Сповідь головної героїні (акомпаніатора) торкається самого серця. Насправді, це не така вже і комічна вистава, як може здаватися на перший погляд. Мені здається, що це більше трагікомедія. Особливо вразила кінцівка вистави».

 

Ольга Пуховець

 

 

 

«У мене тільки найкращі враження від вистави. Звичайно, Київський національний академічний театр оперети вразив неперевершеною акторською грою головної героїні. Постійна зміна настрою при тому витримана основна лінія. Дякую за виставу!»

Оксана Пилипенко

 

 

Фото