Разработано с JooMix.

   Ніжинський театр ім. Михайла Коцюбинського постійно презентує своїм глядачам нові вистави для різного віку і вподобань, тож, рідний театр вже давно відомий на своїй малій батьківщині. Поряд з тим, важливою складовою творчого процесу театрального життя трупи є не тільки стаціонарне функціонування, а і демонстрація вистав за межами свого театру. З метою збагачення та урізноманітнення репертуару, дирекція театрів організовує виступи колективів з різних областей у своїх містах.

   Не так давно, а саме в період 12-14 квітня, в рамках проведення обмінних гастролей на ніжинській сцені свою творчість демонстрував колектив Кіровоградського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. М.Кропивницького, а вже 10 - 12 травня, протягом трьох днів відбулися виступи колективу Ніжинського академічного українського драматичного театру ім. М.М. Коцюбинського на Кіровоградській сцені.

   Усі три творчі роботи, запропоновані глядачам, витримані у дусі сучасних мистецьких тенденцій. Перший гастрольний день, наш колектив відкривав італійською комедією «Дім божевільних» Едуардо Скарапетта. Другого дня, кропивничани насолоджувалися сучасною музичною комедією «Літаючі жінки», інсценованою за всесвітньо відомою п’єсою Марка Камолетті. А вже у завершальний гастрольний день, було запропоновано «Інтимну комедію» за мотивами п’єси Ноела Кауарда.

 

 

   Сюжет кожної вистави побудовано навколо майстерно завуальованої брехні, яка, в свою чергу, породжує все нові інтриги навколо головних героїв. Публіка із захопленням спостерігала за розвитком подій, адже усі вистави досить динамічні і насичені сценами впізнавання, неочікуваних поворотів сюжетної лінії. Не зайвими були і вокальні партії вистав.

Атмосфера старовинного міста, квіти та бурхливі овації глядачів справили на учасників гастрольної групи незабутні враження.

Відгуки глядачів:

10.05.2019р. «Дім божевільних» Е. Скарапетт

«Дуже сподобалася вистава і гра акторів. Атмосфера, легкість – все чудово.»


Олексій Шиманський

 

«Актуальна вистава сьогодення – у «хворому» суспільстві не довго і самому стати божевільним. Весела комедія. Чудовий настрій. Дякую акторам.»


Олександра Гончарова

 

«Ви знаєте, дуже життєва вистава. Як часто із нормальної людини роблять справжнього дурня. Дуже смішна вистава, хоча цю комедію можна сміливо назвати трагічною. Дякую.»


Людмила Євтушенко

 

11.05.2019р. «Літаючі жінки» М. Камолетті

«Артисти гарно грали, відпрацювали «на славу», я задоволена. Для мене є показовим, коли під час гри акторів я забуваю, що знаходжуся у глядацькій залі, коли втрачається межа спостереження і гри – я переживала разом із героями. »


Марина Вінник, Лариса Малюк

 

«Хороша, смілива вистава. Люблю, коли актори співають самі, мені було приємно чути знайомі пісні. Дякую.»


Ольга Вітощик

 

«Йшла на виставу, щоб відпочити від повсякденної рутинної буденщини. Атмосфера театру мене надихає і перезавантажує на інший заряд енергії. Ця вистава чудова – гарні актриси, костюми, зачіски, на мить відчула і себе стюардесою. Мені все сподобалось, приїздіть до нас частіше. Дуже вдячна.»


Люда Клунько

 

12.05.2019р. «Інтимна комедія» Н. Коуард

«Ой! Звичайно сподобалася. Вистава допомагає поглянути на проблему розлучення з іншого боку, хочеться бути добрішим і прощати тих, кого, можливо, і не варто. Актори молодці, гарно грали. Дякую. »


Ірина Безручко

 

«Дуже рада, що прийшла на виставу. Завжди цікаво дивитися на акторів з іншого міста. Я люблю театр, намагаюся не пропускати жодної вистави. Гарні актори, костюми, вся ця інтрига та її розкриття. Дуже цікава вистава. Дякую.»


Юлія Іщенко