Разработано с JooMix.

Щоденник «XV-го Міжнародного театрального фестивалю жіночої творчості імені Марії Заньковецької»

 

 

 

Відгуки глядачів:

«Того року ми приїжджали на фестиваль до Ніжина з виставою Олени Теліги «Або - або», цьогоріч – з виставою «Мій Роден» Ольги Кіс. Я уклінно хочу подякувати усім, хто причетний до фестивалю, особливо Юрію Муквичу і Аллі Соколенко, як сподвижникам! Це величезна праця, усі ми це розуміємо, навіть трохи невдячна! Вкладається багато, а повертається лише енергія від людей, вдячність! Це постійний екзамен! Кожний фестиваль – це нові помилки, новий досвід, нові здобуття! Низький уклін тим, хто це робить! Таких людей на Україні мало. Ніжин – невелике містечко, а наскільки потужне! Театр у маленькому місті робить таку величезну роботу!

 Щодо нашого театру, вистава йде вже два роки. Присутнє велике хвилювання, бо у нас виступ йде на камериній сцені на 50 глядачів, у вас – значно більше, тому важливо заповнини своєю енергетикою залу, щоб людям було зрозуміло, що ми хочемо донести!»

Наталя Лісова

 

 

«Я відвідала п'ять вистав цього фестивалю, отримала величезну насолоду! Дуже люблю наш театр, наших акторів! Для мене вони – найкращі! Щодо сьогодні, ми краще реагуємо, бо звикли, на веселі вистави. Ця ж вистава вражає! Я навіть не уявляю, як інакше можна було б розповісти про самого Родена! Мені відразу ж закортіло знайти його біографію, роздивитися його роботи-скульптури, бо знала його раніше більше як мислителя, ніж скульптора... Сподіваюся наступного року знову відвідати фестиваль!»

Галина Худотепла

 

«Я дуже вражена! Дуже глибока, гарна вистава! Вона може торкнутися серця не тільки жінки, а кожного! Настільки глобальні людські проблеми підняті, настільки вистава життєва! Дуже приємно, що актриса Наталія Лісова достукалася до кожного серця нашого глядача, що є такі таланти у нас в Україні! Я б хотіла ще не раз потрапити на таку виставу! Сильно, красиво! Дякуємо за цей театральний сезон! Він дивовижний! Усі вистави гарні!»

Наталія Руденко

 

«Фестиваль дуже цікавий! Сподобався! Ми цього року відвідали чотири вистави. Ходимо кожного року. Побажаємо, щоб фестиваль продовжувався й надалі і до нас завітали ще й інші колективи!»

Віктор Руднік

 

 Фото