Разработано с JooMix.

 

«Ніч на полонині»

За твором Олександра Олеся
Режисер-постановник Алла Соколенко
Лірична драма на 2 дії

 

У ролях: з.п.к. України Юрій Муквич, артисти Олександр Крутько, Людмила Муквич, Юлія Пилипенко, Олександр Радіонов, Юлія Арістархова, Андрій Буняєв, Марія Кожокина, Руслан Репях, Людмила Савич.


Балет: Станіслава Борисенко, Анастасія Залозна, Ірина Гулевич, Анна Савран, Андрій Рибалко, Олександр Ємець, Олександр Репях, Альона Муквич, Лариса Нечваль, Юлія Губко.

 

Карпатські гори й ліси ось місце дії цієї казкової, пісенної вистави-гри Українські народні оповіді й легенди про мавок, лісовиків, чугайстрів та інших лісових мешканців оживають перед глядачем, переносячи його в реальність, наповнену магією природи й поезією любові. Молодий вівчар Іван уперше йде на гірське пасовище і потрапляє в цей чарівний світ. Юнаки та дівчата перевтілюються у героїв гуцульських міфів – у мавок, чортів, лісовиків. Білий та зелений – основні кольори вистави. Білий втілює все земне, колір сонячного світла, зелений – колір пралісу та духів, що його населяють, колір мерехтливого місячного сяйва. Закохавшись у лісову красуню Мавку, Іван відмовляється від земної любові до своєї нареченої Марійки й намагається відректися від своєї людської суті («Я вже людиною не чуюсь…») Але чи вдасться йому при цьому зберегти свою душу?

Олена Остапенко –
керівник літературно-драматургічної частини театру