Разработано с JooMix.

   Ніжинський академічний український драматичний театр імені М.М.Коцюбинського, будучи створеним Першим пересувним театром України, й на сьогодні залишив цю за собою рису й досить часто гастролює зі своїми виставами не лише по Україні, а й по ближньому закордонню. Але найчастішими звісно залишаються виїзди по містам та селам рідної області.

   19 травня наш театр презентував свою дитячу музичну казку «У пошуках мишачої читанки» жителям та дітлахам села Червоні Партизани (Носівський район, Чернігівська обл.).

   Анотація до казки. Двоє мишенят – Вухата й Хвостата – стають героями казкового детективу, насиченого пригодами, добрими жартами, піснями і танцями. За наказом Великої Летючої Миші Вухата і Хвостата шукають Золотий Горіх, який допоможе перемогти Корову і встановити на Землі мишачих еру. Героїчні, але потішні миші, жодного разу в житті не бачили Корову, за допомогою Чарівного Синього Огірка вони подорожують казками, перемагають Розбійників і Людожера, рятують хиже зайченя, Дюймовочку та Бабу Ягу. Зустріч із справжньою Коровою перевертає життя Вухатої і Хвостатої і вони змінюють хід історії - у підсумку руйнується влада Великої Летючої миші, а Золотий Горіх починає служити добрим справам.

 Потіште своїх малят веселою, цікавою і повчальною казочкою, нехай ваш малюк порине у вир казок, де завжди перемагає добро!

Детальна інформація за тел. +38 04631-251-43, +38 04631-251-55

 

Остапенко Олена – керівник
літературно-драматургічної частини театру